kramer allraid 812.s3 viti 98 motor perkins 4 pistonsh

Numri i njoftimit: 10369 | Postuar në: 02.09.2014, 18:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet kramer allraid 812 s3 me te gjitha opsionet origjina gjermani.i presin te 4 gomat me timon.krahu me 3 thyrje plus majtas e djathtas.disponon 4 kova 45-60 100 180 [dhe matrapik te markes moltemberg 550kg pak i perdorur me vlere 6000e] esht me dogane te paguar gati per targa

 Tiranë

Dërgo E-mail

 afrim