hiten.Pjes auto te perdorura Benz E 210,Ford Tranzit ,Golf1

Numri i njoftimit: 1406879 | Postuar në: 08.06.2020, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Kroskot model S140 slloni 8000 lek,kroskot E 210 avangard 8000 lek me numra 210 540 96 47,komand condicioneri slloni dixhitale 5000 lek komand condicioneri E210 avangard 8000 lek celes bllokazhi model 140 slloni 3000 lek butona xhamash E 210 avangard 1000.lek. cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin