Shitet..Kamera SONY Handycam dizhitale

Numri i njoftimit: 1406887 | Postuar në: 08.06.2020, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamera Sony Handycam dixhitale me te gjith aksesoret, dy bateri karikues baterie, karikues kamera, tre kaseta, kabull usb tv dhe kembalec. Ne gjendje prefekte eshte blere ne Vien, Austri proldhim Japonez. Shitet per arsye mos perdorimi.cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin