Pjes per Tmax 500 2001

Numri i njoftimit: 15383 | Postuar në: 04.04.2020, 07:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Pjesë këmbimi për motorët

Lloji i njoftimit: Shitet


Pjes per Tmax 500 2001 te reja.
Diskofren i pare dhe ferrota te para Yamaha origjinale 160 euro.
Pasqyra majtas djathtas origjinale 80 euro.
Rregullator dinamo 30 euro.
Oferte : Po te merren te gjitha bashke 250 euro.
Cel; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin