Mercedez C 202 portobagazh viti 2000 automat tronik 220 cdi-

Numri i njoftimit: 20756 | Postuar në: 08.06.2020, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 300000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm   4.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ose ndrrohet . Mercedez benc C 202 Classic portobagazh i vitit 2000 220 cdi, kamjo automatike tronik, kondicioner manual, dy xhamat a pare elektrik , pasqyra elektrike,sensor shiu,kamera per filmim para edhe mbrapa kamera vlen edhe per te parkuar makinen me memori kart 64gb , ABS,ESP, SRS, tre celsat e vet nga fabrika, i ardhur nga Zvicra 349060 km origjinale. Dokumentat i skadojne ne korrik 2021...Historiku ; Me dy pronar nje ne zvicer dhe aktuali .Gjendja jashtezakonisht e mire makine shume e paster ne te gjitha drejtimet sherbimet total te bera nga vet une. Bateri,radiatori i kondicionerit rrip dinamo tensionus polexho dinamo MB kit, vaji i timonit, ferrota tamburo para mbrapa ATE, koka zbare majtas djathtas,sistemi paraleli i gjate komplet,perpara, stabilizatoret para te markes Lamforder, Gominat e kraheve te pare MB kembet e motorrit 2 perpara edhe nje ne mes MB , vaj filtra motorrit, vaj kamjo, vaj diferenciali, alkoli frenave, grasatimi i kushinetave te para te gjitha llampat e sinalistikes te ndrruara ,Gomat te katerta te reja te markes Kelly Sllovene 205/55/16... Mund ta kontrolloni ku te doni nuk eshte kenaqesi te krahasohet me te tjerat qe jan ne shitje . Ofert ; Kontrolli me kompjuter , kondicioneri dhe i gjith makines per 1 vit eshte pa pages qe i ofrohet bleresit nga Auto Servis Altini . Pranoj edhe ndrrim + - diferencen...Cel..+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Altin