Shiten Bateri me cmim shum te volitshem

Numri i njoftimit: 27270 | Postuar në: 10.12.2015, 23:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten Bateri me cmim shum te volitshem,me kontaktoni ne email.ose viber +38269292704.

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 ilirjan