Shitet apartament 43 m2 ne Sarande

Numri i njoftimit: 42230 | Postuar në: 02.06.2019, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 43

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 32.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 43 m2 ne lagjen nr 1.Eshte nje apartament me punime mjaft cilesore,afer qendres te qytetit dhe mjaft prane bulevardit kryesor.
Apartamenti perbehet nga nje sallon sebashku me guzhine,tualet dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni per nje vizite ne apartament.0692582610.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan