Shes Eskavator 7.5 Ton kantatoni ne 0693536919

Numri i njoftimit: 43331 | Postuar në: 02.08.2016, 07:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Eskavator 7.5 Ton kantatoni ne 0693536919

 Fier     Frakull

Dërgo E-mail

 Altin