Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke

Numri i njoftimit: 46836 | Postuar në: 02.06.2019, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 43.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment for sale 1 + 1 in district No 4.Apartment has a total surface 68 square meter and consists on 1 living room, 1 bedroom, bathroom and 2 balcony.It is a palace built in recent years with qualitative works.Its only 50 meter from the sea.For more information please contact us.

Shitet apartament 1+1 ne Lagjen Nr 4 te Sarandes,mbi plazhin e pllakave me nje sip te pergjithshme 68 m2.Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon,1 dhome gjumi,tualet dhe 2 ballkone.Kati i 6 me ashensor.Eshte perfunduar me te gjitha punimet si me elektrike hidraulike edhe pllaka.Vetem 50 metra nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan