Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur

Numri i njoftimit: 55774 | Postuar në: 30.07.2023, 15:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet stop i pasem golf Mk2 krahu majte ne gjendje shum te mire. Cmimi 40 euro Cel;+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini