Shitet Papafingo me hipoteke

Numri i njoftimit: 58571 | Postuar në: 02.06.2019, 16:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 250

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 210.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet papafingo ne qender prane bulevardit kryesor me pamje nga deti,e pajisur me hipoteke.Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 250 m2 ku ajo e brenshmia ze 118 m2. Papafingo perbehet prej sallonit,guzhines,2 dhoma gjumi, 2 tualete,si dhe 2 veranda mjaft te bollshme.Ndodhet ne lagjen Nr 1 te qytetit ,ne nje pallat me punime shume cilesore,eshte e pajisur me sistem kalldaje dhe sistem diellor..Ne cmim eshte i perfshire edhe nje parking/garazhd i brendshem. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!+355692582610.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan