SHES APARTAMEN 1+1 PRANE SHKOLLES SE KUQE

Numri i njoftimit: 59959 | Postuar në: 03.10.2019, 12:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 57

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 57.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI ,SALLON,ANEKS GATIMI,BANJO ME DRITARE,BALLKON.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI EKZISTUES 5 KATESH ME TULLA TE KUQE.ESHTE I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR.ESHTE ME HIPOTEKE DHE SHITET 57000 EURO.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 ALESIO