SHES APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E FRESKUT

Numri i njoftimit: 63271 | Postuar në: 03.10.2019, 12:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 98

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 55.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


APARTAMENTI KA SIPERFAQE 98 M2 DHE SHITET ME CMIM 55000 EURO.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET NE KATIN E 5 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE.APARTAMENTI KA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,KORRIDOR,BALLKON,TUALET.PAMJET I KA NGA JUGU.APARTAMENTI NDODHET PRANE FIZIKES BERTHAMORE.CMIMI I PADISKUTUESHEM

 Tiranë     Dajt

Dërgo E-mail

 ALESIO