Mercedez E210 320 CDI viti 2000 full ekstra fabrik

Numri i njoftimit: 64315 | Postuar në: 08.06.2020, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 320

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne!
Shitet E210 e vitit 2000, 320 CDI, ne gjendje te shkelqyer, full option, disqe alumini 17",goma 4 te reja sapo ndrruara , sensor parkimi,para mbrapa, cd,tv ,navi,bagazhier,,sensor shiu,sediljet me memorje, 3 celsat e vet origjinal ngjyre gri metalizato, tapiceri ngjyre gri e erret, 189000 km te bera me liber servisi te gjitha sherbimet e kryera me garanci pjeset Jan blere ke mercedezi 40 kuaj fuqi me teper te shtuara nga mercedezi makine shume e rehateshme dhe e paster pa asnje gervishje nuk eshte perdorur boj ne te, e gatshme per cdo lloj prove. Me te gjitha dokumentat e letra te paguara deri ne 11/ 2020. Cmimi 5000 euro i diskutueshem. Te interesuarit te telefonojne ne : Cel Viber .+355682758373

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Altin