Shes toke me siperfaqe 750 m2 ne gjirin e lalzit

Numri i njoftimit: 65424 | Postuar në: 26.09.2019, 07:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 750

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 82.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Toka ndodhet prane resortit ne gjirin e lalzit siper rruges automobilistike dhe eshte mjaft pozicion i favorshem per ndertime vilash turistike.Toka ka sioperfaqe 750 m2 dhe eshte me hipoteke.Shitet 82000 euro.

 Durrës     Rrashbull

Dërgo E-mail

 ALESIO