SHES APARTAMENT 2+1 PRANE MEDRESESE-TIRANE

Numri i njoftimit: 66696 | Postuar në: 26.09.2019, 07:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 66.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 75 M2.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 4 KATESH EKZISTUES,KU KATI I 4 ESHTE NDERTIM SHTESE I RI I VITIT 2000 ME HIPOTEKE.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR.SHITET ME CMIM 66000 EURO.TEL 00355695291520

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 angjelin