Shitet Hotel Bar Restorant

Numri i njoftimit: 67747 | Postuar në: 25.09.2018, 18:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: ShitetShitet "Hotel Bar Restorant" me siperfaqe totale prej 680 m ku godina ze nje siperfaqe prej 270 m2.Perbehet nga 2 kate ku kati i pare sherben si Bar Restorant dhe kati i dyte si Hotel(6 dhoma).Objekti eshte i pajisur me certifikate pronesie.Ndodhet ne zonen turistike te qytetit dhe prane detit.Per me shume informacion mund te na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan