Mercedes E320 cdi evo 4 matic 4×4 avantgarde full

Numri i njoftimit: 67794 | Postuar në: 24.05.2019, 11:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 320

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.900 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne ! Sidomos kur behet fjale per ? Mercedez Benz E320 CDI EVO 4MATIC 4x4, me te 4 rrota aktive, automat viti i prodhimit 08/09/2006 full ne gjendje shume te mire.
Opsionet si me poshte:
Ngjyra e makines blu e erret ;
Kubiket e motorrit 2997, pra nuk e kap taksa lluksit;
Sistemi Parktronic para mbrapa ;
Sediljet e para me ngrohje, ftohje dhe memorje Tapiceri lekure ngjyre bezhe;
MP3, DVD, navigation, 6 CD Changer MP3;
4 zona klima perpara dhe mbrapa (thermotronic);
Dritat xenon bixenon perpara levizin sipas drejtimit te timonit;
Sistem alarmi per fryrjen e gomave;
Nga pas perde me komandim ne timon;
Sistem stabilizimi me ajer me 2 nivele lartesie dhe 3 nivele fortesie;
Sistemi sound Harman Cardon;
Larese fenerash perpara;
Gomat te reja sapo jane vene Michelin Primacy 245\45\R17 disqe alumini;
Pasqyrat me auto erresim;
Pilot Automatik;
Prodhuar per Hollande;
200,000 Kilometra
Dokumentat te paguara deri ne Maj 2019;
full full full!
Sherbimet e kryera : Vaj filtra motorri edhe kamjos , ferrota tamburo para mbrapa .Makina eshte shume e paster nga jashte edhe nga brenda e perdorur nga dy pronar.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe!

Cmimi 7900 euro.

Te interesuarit serioze te telefonojne :Cel . +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin