Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwood

Numri i njoftimit: 72465 | Postuar në: 11.11.2019, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy sistra i kompletuar vetem per montim . Fuqia e bokseve makimum 1000w amplifikatori 1200w. Cmimi 300 euro.Te interesuarit serioz te telefonojne ; Cel +355696511122 .

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin