PAPAFINGO ne shitje 3+1/Qender

Numri i njoftimit: 85631 | Postuar në: 03.10.2020, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 230

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 200.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Papafingo ne qender, prane bulevardit kryesor me pamje nga deti,e pajisur me Certifikate Pronesie.Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 230 m2 ku siperfaqe neto eshte 157 m/2.
Papafingo perbehet prej sallonit,guzhines,3 dhoma gjumi, 2 tualete,depo dhe verande mjaft te madhe.Punime mjaft cilesore,e shtruar e gjitha me parket..Gjithashtu ofrohet edhe nje parking/garazhd i brendshem(pagese ekstra).
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni! Viber Whats Up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan