Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic

Numri i njoftimit: 86682 | Postuar në: 08.06.2020, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E211 Evo 4 Matic

Lloji i pjesës: Bosht/ Rrotat e përparme

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet moco e perdorur krahu i majte perpara per Mercedez E 211, 280 ,320 cdi evo 4 Matic 2005 \ 2007 Cmimi 100 euro i diskutueshem.....Cel : +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin