Shitet Frigorifer Kamioni

Numri i njoftimit: 86723 | Postuar në: 14.10.2019, 15:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Rimorkio pajisje - Bagazh

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(Benz Atego 1828)perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni (Benz Atego 1828)Per me teper telefononi ne nr 0695386338

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Alban