Pjes te perdorura

Numri i njoftimit: 86819 | Postuar në: 21.09.2019, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: Mercedez

Lloji i pjesës: Pjesë për Servisim dhe mirëmbajtje

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Kroskot model 140 slloni 8000 lek,kroskot E 210 me numra 210 540 96 47 , avangard 8000 lek,komand condicioneri slloni dixhitale 5000 lek komand condicioneri E210 avangard 8000 lek celes bllokazhi model 140 slloni 3000 lek butona xhamash E 210 avangard . Cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin