OKAZION. Shitet Audi A6 Benzin gaz 13 mije euro..

Numri i njoftimit: 86860 | Postuar në: 23.11.2019, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A6

Viti: 2013

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 13.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Audi A6 Benzin Automatik
.. Posedon Airbag Abs. Esp Timoni. Servo Elektronik. Komandat ne Timon . Navigacion TV .SD-Card .Aux Bluetooth Tel etj Klimatronik 2 Zonale Starstop Sensora te Parkingut Para Mrapa. Parkpilot Sensor te Shiut .Senzor ne Pasqyre. Color Senzor te Gomave. Ulset Elektronike. Xhamat Elektronike Para Mrapa Pasqyra Elektronike. Goma te Reja. Regjistrim deri ne 09/2020 Viti i Prodhimit fundi i 2013 Ne Gjendje Teknike Elektronike perfekte. Makina eshte e kontrolluar tek Audi. Nqs doni mund ta kontrolloni ne cdo servis. Cmimi 13000 eurotel 0692790395

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 migena seferi