Apartament 1+1 20 m larg detit

Numri i njoftimit: 88907 | Postuar në: 22.05.2020, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 78

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime te mira disponon certifikate pronesie.I organizuar ne 1 sallon me kuzhine 1 dhoma gjumi 1 tualet me aspirim dhe ndricim natyral dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar 45000 euro 00355699238033 bledar.mullai@gmail.com

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla