Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

Numri i njoftimit: 88908 | Postuar në: 01.06.2020, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 44.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxha disa minuta largësi nga plazhi. Prona është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontakt për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla