Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti n

Numri i njoftimit: 88910 | Postuar në: 12.09.2020, 11:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 104

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 104.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne katin e 4 -te ne nje ndertese te re dhe cilesore ,disponon certifikate pronesie.Ka nje siperfaqe totale 104 m2.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe kuzhine e perbashket,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet 50 m larg nga plazhi dhe 10 minuta larg qendres.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla