Shitet apartament 1+1 i mobiluar

Numri i njoftimit: 88911 | Postuar në: 12.09.2020, 11:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 46.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me një dhomë gjumi në saranda në rrugën Butrinti. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 60m2 dhe ndodhet në katin e 2-të në një zonë të qetë afër të gjitha sherbimeve,pak metra distance nga plazhi. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe perbehet nga: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Per me shume informacione ose per nje vizite te prona mos hezitoni te na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla