Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

Numri i njoftimit: 88916 | Postuar në: 22.05.2020, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 77

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 64.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese cilesore dhe eshte i pajisur me certifikat pronesie.Eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 2 tualete.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla