Papafingo fantastike ne Sarande

Numri i njoftimit: 88918 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 200

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 190.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te nje ndertese te re.Prona ndodhet shume prane plazhit 10 minuta distance ne kembe dhe ka siperfaqe totale 200m2.Eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,3 tualete dhe 3 ballkone.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla