OKAZION Shitet apartament 3+1 130m2

Numri i njoftimit: 88921 | Postuar në: 12.09.2020, 11:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 130

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament me 3 dhoma gjumi në shitje në Sarandë të vendosura në një zonë të qetë të qytetit në rrugën Mithat Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te, ai eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka nje siperfaqe totale prej 130m2. Eshte i organizuar ne: 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 2 tualete dhe 1 ballkon. kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla