Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

Numri i njoftimit: 88924 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 136

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 220.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re me pamje te mrekullueshme nga deti.Eshte i organizuar nga 1 guzhine e vecuar nga salloni,2 dhoma gjumi,3 ballkone,3 tualete(ku ne njeren prej tyre ka dhe 1 sauna) Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 136 m2, ofrohet e mobiluar plotësisht Zona është e qetë, e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt. Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme
Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt të pronësisë. Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të kontaktoni

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla