Shitet papafingo totalisht e mobiluar ne Sarande me pamje fa

Numri i njoftimit: 88925 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 265

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 235.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet papafingo ne Sarande.Prona ndodhet ne nje pozicion te shkelqyer ne zonen me te preferuar te qytetit nga ku mund te shijoni pamjen mahnitese dhe te kaloni momente te paharuara me familjen tuaj.Penthouse eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi ku secila dhome ka ballkon.,1 sallon te madh me guzhine te perbashket,1 verande te madhe me pamje ballore nga deti,2 tualeta.Ne cmime jane te perfshira dhe 2 garazh.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla