Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantast

Numri i njoftimit: 88926 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 180

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 260.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse të mrekullueshëm në Sarandë,Sic mund te shikoni dhe ne foto duke qene vija e pare distanca nga plazhi eshte shume e vogel. Kjo pronë ka nje ballkon të madh me pamje fantastike Ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese të re dhe cilesore dhe ka një sipërfaqe totale prej 180m2 Eshtë e mobiluar dhe përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 guzhinë të brendshme dhe 1 te jashtme, 2 tualeta dhe 1 ballkon te madh. Mos hezitoni të kontaktoni për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë në prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla