Shes 2 depozita uji nga 5000 lt

Numri i njoftimit: 88975 | Postuar në: 28.03.2020, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aksesorë, Pajisje të duhura për shtëpi / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet depozite uji plastike 5000 litra.Depozita eshte perdorur me uje te pijshem.
Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Alban