Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

Numri i njoftimit: 88989 | Postuar në: 12.09.2020, 11:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne Sarande, me pamje nga deti ne rrugen "Idriz Alidhima" .Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallatit te ri ne rrugen kryesore.Ka siperfaqe totale prej 90 m2, eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon dhe guzhine e perbashket , 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndërtesa është e vendosur në një zonë të qetë afër të gjitha shërbimeve të nevojshme.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla