Okazion,Shitet Apartament i mobiluar 80 m2

Numri i njoftimit: 90006 | Postuar në: 22.05.2020, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 55.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament ne Sarande i mobiluar,me nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Prona ndodhet ne katin e 4-te dhe eshte e perbere nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne rrugen "Mithat Hoxha" 10 minuta distance me kembe nga deti.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla