Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti

Numri i njoftimit: 90032 | Postuar në: 01.06.2020, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 58

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 58.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 në Sarandë me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet në rrugën Butrinti në katin e 3-të të një rezidencë të re. Prona ka një sipërfaqe totale prej 58m2 Ndodhet në një zonë të qetë disa metra në këmbë larg plazhit.Ndërtim cilesor.I mobiluar plotësisht dhe gati për t’u përdorur. Apartamenti përbëhet nga: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na Kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla