Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

Numri i njoftimit: 90036 | Postuar në: 01.06.2020, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 140

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 95.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande. Prona ndoshet ne nje zone te qete te qytetit nga ku mund te shijoni mapjen e mrekullueshme 10 minuta distance në këmbë nga në qenda. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtimi të ri dhe me cilësi të lartë. Apartamenti ka Sipërfaqja totale prej 140 m2 dhe përbëhet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me guzhine te perbashket, 2 tualete dhe 2 ballkone..Na Kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për te rezervuar një vizitë te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla