Shitet Apartament 2+2 & garazh,pamje ballore nga deti

Numri i njoftimit: 90077 | Postuar në: 12.09.2020, 11:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 130

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 165.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojmë apartament 2+1 me pamje të mrekullueshëm ballore , në rrugën Butrinti,Sarande. Prona ndodhet pak metra në këmbë larg plazhit, në katin e 5-të të një ndërtimi cilesor.Eshte totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe elegante. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie dhe ka një sipërfaqe prej 130 m2 ,eshte organizuar në: 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhinë të përbashkët 2 tualete dhe 2 ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh privat.Per te vizituar pronen ose per cdo informacion qe ju nevojitet mos hezitoni te na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla