Apartament Me Qera

Numri i njoftimit: 90107 | Postuar në: 23.03.2020, 13:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 56

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qera apartament perballe Misto Mames Rruga Besim Alla Pallati Daks 2009 i mobiluar 250 euro ne muaj..E kompletuar per merak , paisje bashkohore 1+1 56m2 dhe 38m2 verande per ngrohje edhe ftohje me kondicioner . Kati i 7 me ashensor . Uje drita 24 ore.Ambjent shume i rehatshem qetesi komoditet te pa diskutuesheme.
Cel; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin