Shitet Objekt 4-katesh me hipoteke

Numri i njoftimit: 90118 | Postuar në: 22.05.2020, 15:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 240.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndërtesë me 4 kate dhe pamje të mrekullueshme ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete dhe e preferuar ne Sarande.. Trualli ka një sipërfaqe totale prej 400m2, dhe sipërfaqe ndërtimi prej 600m2 (200m2 çdo kate). Objekti eshte i pajisur me çertifikatë pronësie dhe mund të përdoret për veprimtari te ndryshme si hostel ,apartamente me qira,Vile etj. Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla