Shitet Apartament me paqmje anesore nga deti

Numri i njoftimit: 90124 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme per shitje Apartament me pamje anesore nga deti ne nje ndertese te re,pozicionohet ne rrugen "Butrinti".Ndodhet në katin e 3-të afër rrugës kryesore, vetëm 20 metra larg nga deti. Prona ka një sipërfaqe totale prej 60 m2 dhe është e organizuar nga 1 dhomë gjumi, 1 sallon dhe guzhinë të përbashkët, 1 ballkon me pamje nga deti dhe 1 tualet.Zona është e qetë, e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt. Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme.Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.Kontaktoni me ne per me shume informacione ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla