Shitet apartament 1+1 vija e pare

Numri i njoftimit: 90125 | Postuar në: 25.05.2021, 12:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Te tjera

Kati: 2

Çmimi: 85.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Në zonën më të preferuar te qytetit ne rrugën butrinti ofrojmë apartament 1+1 vija e pare me pamje ballore nga deti ,vetem 20m larg plazhit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka sipërfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet në katin e 2, ai është i organizuar në: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te organizuar nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla