Shitet Apartament 1+1 i mobiluar

Numri i njoftimit: 90170 | Postuar në: 12.09.2020, 11:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 48.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Idriz Alidhima prane spitalit.Apartamenti eshte i pajisur me certifikat pronesie ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe te pergjithshme 65 m2.Prona eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla