Disk alumini Japan Racing JR27 215/35 R18 edhe 225/35 R18

Numri i njoftimit: 93043 | Postuar në: 30.07.2023, 15:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 18

Çmimi: 850 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten : Goma me Disk alumini me dadiceket e vet Japan Racing JR27 . Te perparmet 215/35/R18 te pasmet 225/35/R18 . Gjendja shume e mir pa asnje gervishje sic shikohet edhe ne foto . Cmimi 4 cop 850 euro i pa diskutueshem . Cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini