Shitet 1000 m2 tokë truall në fshatin Borsh Sarande.

Numri i njoftimit: 93084 | Postuar në: 07.03.2023, 19:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 142.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet 1000 m2 tokë truall në fshatin Borsh Sarande.Toka ndodhet buze rruges kryesore 500 m nga plazhi i Borshit në një zonë e projektuar per Vila dhe hotele turistike.Toka eshte e sheshte dhe me te gjithe infrastrukturen e gatshme per ndertim.Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë te bukur te zones. Toka shitet me 140 euro m2. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone telefononi.

 Sarandë     Lukovë

Dërgo E-mail

 Primo