Shitet Apartament 3+1+2 ne Rrugen Xhanfize Keko tek Universi

Numri i njoftimit: 93106 | Postuar në: 28.06.2023, 18:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 126

Ngrohja: Qendrore

Kati: 5

Çmimi: 129.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 3+1+2 ne Rrugen Xhanfize Keko tek Universiteti Europian i Tiranes. Apartamenti ka siperfaqe 126 m2. Apartamenti eshte ne Katin e 5-te ne nje pallat te ri 8-Katesh. Apartamenti perbehet: nga Sallon ndenje me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, koridori, ballkoni, dhe 2 tualete. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo