Jepet me qira Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Hysen Selmani Tiran

Numri i njoftimit: 94118 | Postuar në: 06.07.2023, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 120

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 200

Çmimi: 35.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Hysen Selmani Tirane. Shtepia eshte afer Bulevardit te ri. Shtepia ka siperfaqe 120 m2 dhe organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe veranda. Shtepia eshte ne nje zone te qete dhe me te gjitha sherbimet afer. Shtepia eshte e mobiluar. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone mos hezitoni te telefononi.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo