Baule Cappa universale per motorra 46 litra

Numri i njoftimit: 94132 | Postuar në: 09.08.2023, 07:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pajisjë për motorrë/motoçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per mosperdorim Baule Cappa universale per motorra 46 litra .
Cmimi 50 euro . Cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini